Harmadik hely Csáktornyán

Újévi felkészülési tornán vett részt kadett A csapatunk Csáktornyán, csapataink rendszeresen szerepelnek a horvátországi év eleji utánpótlás tornán, amely kiváló alkalom a gyakorlásra. A kadett korosztályban 6 csapat versenyzett egymással, 3-3 csapatos csoportokban, 7 perces negyedekkel. Mieink azonos csoportba kerültek a végső győztes Dubrava Zagreb csapatával, sajnos az első mérkőzésen egyből vereséget szenvedtek a horvát fiatalok ellen, s mivel a másik csoportellenfelet legyőzték, végül a 3. helyért játszhattak. Mindkettő győztes mérkőzésen magabiztosan szerepeltek a fiataljaink, agresszív és dinamikus játékstílust sikerült bemutatniuk, határozott védekezés mellett. Éppen ezért sajnálhatták, hogy az első mérkőzésen nem tudták felvenni a versenyt a zágrábiakkal a harcias játék hiányában, azonban így is hasznos mérkőzéseket játszottak a kadettek, s amennyiben elkerülték volna a zágrábi csapatot a csoportjukban, akkor a döntőben szerepelhettek volna ellenük.

KK Dubrava Zagreb - ZTE KK/A 57 – 33 (17-4, 12-5, 20-12, 8-12)
ZTE KK/A:Bein András (2), Borbély Marcell (-), Farkas Attila (6), Kovács Benedek (4), Kovács Kristóf (3), Polster Attila (10), Schulcz Bence (-), Szabó Dominik (6), Weisz Martin (2).

ZTE KK/A – KK Koprivnica 53 – 28 (14-11, 16-2, 11-7, 12-8)
ZTE KK/A:Bein András (2), Borbély Marcell (2), Farkas Attila (6), Kovács Benedek (16/9), Kovács Kristóf (5), Polster Attila (8), Schulcz Bence (4), Szabó Dominik (5), Weisz Martin (5).

KK Medimurje Cakovec  - ZTE KK/A 25 - 65 (8-18, 5-18, 4-19, 8-11)
ZTE KK/A: Bein András (4), Borbély Marcell (5), Farkas Attila (8), Kovács Benedek (12), Kovács Kristóf (11), Polster Attila (8), Schulcz Bence (5), Szabó Dominik (5), Weisz Martin (7).