Közel egy hónap után végre pont került a találgatások végére, vajon klubunk kivel pótolja majd a megüresedett légiós posztot. Bencze Tamás a Körmend mérkőzés után is nyilatkozta, hogy egy irányító bizony hiányzik a csapatból. Stárics Kornél ügyvezetőnk ma délelőtt jó hírről tájékoztatta honlapunkat:

-Hétfő este során sikerült végül megegyezni James-szel és az ügynökével. A játékos és ügynöke elfogadta a klubunk ajánlatát és aláírta a szerződést.  Ma délelőtt az aláírások a részünkről is megtörténtek. Egy hosszabb próbaidővel igazoltuk James-t, az érkezéstől számított 5 napon belül orvosi vizsgálaton vesz majd részt. A repülőjegyét a mai napon intézzük. Reméljük, hogy csütörtök-péntek magasságában már Zalaegerszegen köszönthetjük régi-új játékosunkat.

 

James Kinney két év után tér vissza csapatunkhoz és reméljük hasonló mentalitással és játékkal örvendezteti majd meg a szurkolókat. 

2017. november 7. Zalakerámia ZTE KK