Sorozatban harmadszor nyert az U20

KTE-Duna Aszfalt – Zalakerámia ZTE KK 82-96 (17-22, 17-27, 27-21, 21-26)

Zalakerámia ZTE KK: Fekete 23/3, Kámán 5/3, Kis 24/6, Gáll 18/3, Olasz 21, Lógár 2, Bojkovszky 3/3, Kis P. -,

Az első negyed első felében fej-fej mellett haladtak a csapatok. A játékrész végére Gáll és Olasz pontjaival előnybe került a ZTE ( 17-22). A második negyed második felétől pontosan támadtak a fiúk és a félidőre 15 pontos előnyt harcoltak ki maguknak ( 34-49). A harmadik negyedben próbáltak felzárkózni a hazaiak, de a zalai fiúk megrázták magukat és tíz pont felett tartották különbséget a negyed nagy részében. A negyed végén egy kecskeméti hárompontossal tízen belülre csökkent a különbség ( 61-70). A záró negyedben öt pontra is felzárkózott a KTE, de mindig volt egy zalai játékos, aki kilendítse a hullámvölgyből a csapatát. A végére elfáradtak a hazaiak és a 96-82-re megnyerte a mérkőzést az U20-as csapatunk. A fiatalok követték a nagyok jó példáját és sorozatban harmadik győzelmüket könyvelhették el.