Csapatnévsorok, csapatképek – 2018/19

Utánpótlás edzőink

Hátsó sor: Ambrus Péter, Bödör Ferenc, Kis Attila, Heinrich Róbert, Hegedűs Attila, Bojkovszky Bence, Bodrogi Csaba
Első sor: Gellér Sándor, Halász Gergely, Németh Csaba, Kovács László, Büki Tamás, Hanzséros Alajos

Kenguru "A"

Hátsó sor: Rinkó Barnabás, Hári Zsombor, Károlyi Zalán, Kakas Benedek, Döbrentei Csanád, Gombkötő Ádám, Vass Zétény, Pete Csanád, Gérczei Bence, Horváth Bence

Első sor: Gergály Dávid, Röszler Áron, Boncz Benjámin, Rékli Hunor, Cseszkó Levente, Bánfi Botond, Szegedi Csongor, Kovács Viktor, Büki Tamás edző

Kenguru "B"

Hátsó sor: Tóth Dániel, Vértes Bertalan, Aranyosi Nimród, Hideg Máté, Tuboly Márton, Kocsis Noel, Babos Bálint, Porubszky Botond, Cseppán Olivér, Fehér Csongor

Első sor: Hanzséros Alajos edző, Lovasi Andor, Olasz Bence, Domján Nimród, Vörös Valentin, Németh Gergő, Lovasi Gergő, Kása Levente, Varga Barnabás, Mozsdényi Ádám, Tóth Nándor

A képről hiányzik: Ágoston Bálint

Gyermek U 12 "A"

Hátsó sor: Károlyi Zalán, Kovács Áron Boldizsár, Tóth Levente, Mezőfi Márk, Simon Dávid, Szalai Kristóf, Süle Olivér, Ruzsics Barnabás, Jordán Bendegúz

Első sor: Pete Csanád, Domján Miklós, Boros Marcell, Hári Zsombor, Röszler Áron, Fügemann Dávid, Gergály Dávid, Molnár Bence, Németh Csaba edző

Gyermek U12 "B"

Hátsó sor: Farkas Bence, Lenk Ármin, Némethy Zalán, Cseszkó Márk, Varga Ádám, Ekler Gergely, Czupók István 

Első sor: Bojkovszky Bence edző, Paksa Benjámin, Szalai Zsombor, Bek Péter Ernő, Rávai Zoárd, Nagy Zsombor 

Serdülő U14 "A"

Hátsó sor: Komády Márton, Kocsis Rómeó, Hutnik Ádám, Bihari Barnabás, Szalay Domonkos, Lovas-Bán Barnabás, Döbrentei Bulcsú, Gyimes Áron, Jordán Ádám

Első sor: Ambrus Péter edző, Kulcsár Olivér, Dudás Barnabás, Puplics Attila, Takács Levente, Schneider Dávid, Koller Bálint, Novák-Téglás Patrik, Mike Mátyás, Kiss Armand, Halász Gergely edző

Serdülő U14 "B"

Hátsó sor: Horváth Bálint, Nagy Miron, Tóth Barnabás, Horváth Martin, Horváth Barnabás, Tóth Marcell, Léránt Kornél, Deák Róbert, 

Első sor: Halász Gergely edző, Papp Patrik, Gerencsér Botond, Garai Dávid, Kardos Áron, Kalamár Ákos, Kustán András, Lukács Cséza Gábor, Ambrus Péter edző 
Képről hiányzik: Zalavári Dominik 

Kadett U16 "A"

Hátsó sor: Szalay Domonkos, Köcse Bálint, Csuti Kornél, Hegedűs Brúnó, Óházy Máté, Büki Bence, Széll Bence
 
Első sor: Bödör Ferenc edző, Lang Vince, Kisunyomi Zsombor, Makkos Dávid, Varga Huba, Lajos Bálint, Vargyai Kristóf, Hoffmann Máté,

Büki Tamás edző

A képről hiányzik: Mészáros Ádám, Szelestey Szilárd 

Kadett U 16 "B"

Hátsó sor: Fügemann Dániel, Laki Patrik, Szűcs Valter, Vass Csongor, Sohár Dilen, Pajor Máté, Bodrogi Csaba edző

Első sor: Salamon Bálint, Tóth Benedek, Tóth Gergye Ádám, Lakatos Benkő, Némethy Barna, Kámán Dániel

Junor U18

Hátsó sor: Borbély Marcell, Szabó Milán, Novák Marcell, Lukács Bálint, Kovács Kristóf, Kámán Kristóf, Karamán Ábel, Kis Attila edző
 
Első sor: Németh Martin, Dinnyés Benedek, Németh Márk, Büki Bence, Simó Bence, Várhelyi Richárd, Kiss Bence Gábor

A képről hiányzik: Gellér Sándor edző

U 20

Hátsó sor: Szabó Milán, Novák Marcell, Lukács Bálint, Bagó Martin, Kovács Kristóf, Harmath Barnabás, Kámán Kristóf, Farkas Attila
 
Első sor: Borbély Marcell, Németh Martin, Dinnyés Benedek, Németh Márk, Büki Bence, Simó Bence, Várhelyi Richárd, Kiss Bence Gábor, Karamán Ábel, Kis Attila edző

A képről hiányzik: Heinrich Róbert edző