Sorsolás

2013/2014 középszakasz

 

1. fordulóKörmend-Zalakerámia ZTE KK2014. március 5. szerda18:00
2. fordulóZalakerámia ZTE KK-Szeged2014. március 8. szombat18:30
3. fordulóFalco-Zalakerámia ZTE KK2014. március 11. kedd18:30
4. fordulóZalakerámia ZTE KK-Pécs2014. március 14. péntek19:00
6. fordulóZalakerámia ZTE KK-Nyíregyháza2014. március 22. szombat18:30
7. fordulóJászberény-Zalakerámia ZTE KK2014. március 26. szerda19:00
8. fordulóZalakerámia ZTE KK-Körmend2014. március 30. vasárnap18:00
9. fordulóSzeged-Zalakerámia ZTE KK2014. április 2. szerda18:00
10. fordulóZalakerámia ZTE KK -Falco2014. április 5. szombat18:30
11. fordulóPécs-Zalakerámia ZTE KK2014. április 8. kedd18:00
13. fordulóNyíregyháza-Zalakerámia ZTE KK2014. április 16. szerda17:00
14. fordulóZalakerámia ZTE KK-Jászberény2014. május 3. szombat 18:00

 

2013/2014 alapszakasz

 

Nap

Kezdés

Mérkőzés

2013. október 5. szombat

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—Falco KC Szombathely

2013. október 9. szerda

18.00

Kaposvári KK—Zalakerámia-ZTE KK

2013. október 13. vasárnap

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—Naturtex-SZTE-Szedeák

2013. október 20. vasárnap

18.30

Sopron KC—Zalakerámia-ZTE KK

2013. október 25. péntek

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—Atomerőmű SE

2013. november 1. péntek

18.30

FORTRESS Jászberény—Zalakerámia-ZTE KK

2013. november 9. szombat

19.00

Zalakerámia-ZTE KK—Nyíregyházi KK

2013. november 16. szombat

18.00

BC Körmend—Zalakerámia-ZTE KK

2013. november 23. szombat

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—Alba Fehérvár

2013. november 29. péntek

18.00

Pécsi VSK-Pannonpower—Zalakerámia-ZTE KK

2013. december 7. szombat

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—KTE-Duna Aszfalt

2013. december 12. csütörtök

18.30

Falco KC Szombathely—Zalakerámia-ZTE KK

2013. december 18. szerda

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—Kaposvári KK

2013. december 21. szombat

18.00

Naturtex-SZTE-Szedeák—Zalakerámia-ZTE KK

2014. január 4. szombat

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—Sopron KC

2014. január 11. szombat

18.00

Atomerőmű SE—Zalakerámia-ZTE KK

2014. január 18. szombat

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—FORTRESS Jászberény

2014. január 25. szombat

18.00

Nyíregyházi KK—Zalakerámia-ZTE KK

2014. február 1. szombat

19.00

Zalakerámia-ZTE KK—BC Körmend

2014. február 15. szombat

18.00

Alba Fehérvár—Zalakerámia-ZTE KK

2014. február 22. szombat

18.30

Zalakerámia-ZTE KK—Pécsi VSK-Pannonpower

2014. március 1. szombat

18.00

KTE-Duna Aszfalt—Zalakerámia-ZTE KK

 
A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

következő mérkőzés
Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
Jászberény
Jászberény

2014. május 3. (szombat) 18:00

nap képe

Kámi buzzer beater

további képek

támogatók
Roland Divatház

Roland Divatház

Linakron Mérnöki Kft.

Linakron Mérnöki Kft.

Naste Bau Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Naste Bau Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

OMEGA GM Építőipari Tervező, Lebonyolító és Kivitelező Kft.

OMEGA GM Építőipari Tervező, Lebonyolító és Kivitelező Kft.

HelyiTámogatókKlubja

Helyi
Támogatók
Klubja

Andráshidai Húsüzem

Andráshidai Húsüzem

Cafe Egurzegh

Cafe Egurzegh

Homeland Építőipari, Ingatlanforgalmazó és Szolgáltató Kft.

Homeland Építőipari, Ingatlanforgalmazó és Szolgáltató Kft.

V. Belvárosi Szüret

V. Belvárosi Szüret

ZTV, Kvártélyház

ZTV, Kvártélyház

Errea

Errea

Hungast-Nyugat Kft.

Hungast-Nyugat Kft.

Észak Zalai Víz- És Csatornamű Zrt.

Észak Zalai Víz- És Csatornamű Zrt.

Zalakerámia

Zalakerámia

Zelektron Műszaki Áruház

Zelektron Műszaki Áruház

Road-Piktor Kft.

Road-Piktor Kft.

3B Hungária Kft.

3B Hungária Kft.

Páter Fit-Well Stúdió

Páter Fit-Well Stúdió

Foramax Computers

Foramax Computers

ZalaegerszegMegyei Jogú VárosÖnkormányzata

Zalaegerszeg
Megyei Jogú Város
Önkormányzata

Commitment Zrt.

Commitment Zrt.

Szakály Kft.

Szakály Kft.

Strabag

Strabag

Isoplus Távhővezetékgyártó Kft.

Isoplus Távhővezetékgyártó Kft.

Szigment építőanyag kereskedés

Szigment építőanyag kereskedés

Három Kívánság Étterem

Három Kívánság Étterem

AN-RO MOBIL Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.Bíró Márton utcai mobiltelefonszervíz

AN-RO MOBIL Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.Bíró Márton utcai mobiltelefonszervíz

AquaCity

AquaCity

Telenit Kft.

Telenit Kft.

ZÁÉV Építőipari Zrt.

ZÁÉV Építőipari Zrt.

Tóth-Hús Húsipari és Kereskedelmi Kft.

Tóth-Hús Húsipari és Kereskedelmi Kft.

Magyar Aszfalt Kft.

Magyar Aszfalt Kft.

Faipari Centrum

Faipari Centrum

közösség
bajnoki és kupagyőzelmek
tovább
bajnokságok
tovább
kupák