Sorsolás

Menetrend a 2014/2015-ös szezonra

 

Elkészült a 2014/2015-ös bajnoki évad sorsolása. Mind a sorrend, mind az időpontok még VÁLTOZHATNAKaz MKOSZ szabályzata értelmében, a csarnok foglaltsága és a csapatok kérése alapján.
 

FordulóMérkőzésJátéknapKezdés
1Nyíregyházi KK—Zalakerámia ZTE KK2014. október 11. szombat15:30
2Zalakerámia ZTE KK—Alba Fehérvár2014. október 18. szombat19:00
3Jászberényi KSE—Zalakerámia ZTE KK2014. október 22. szerda19:00
4Zalakerámia ZTE KK—Falco KC-Szombathely2014. október 27. hétfő19:00
5Zalakerámia ZTE KK—Egis Körmend2014. október 31. péntek19:00
6PVSK—Zalakerámia ZTE KK2014. november 6. csütörtök18:30
7Zalakerámia ZTE KK—Soproni Sördögök2014. november 15. szombat19:00
8Kaposvári KK—Zalakerámia ZTE KK2014. november 19. szerda18:00
9MAFC—Zalakerámia ZTE KK2014. december 6. szombat16:00
10Naturtex-SZTE-Szedeák—Zalakerámia ZTE KK2014. december 9. kedd18:00
11Zalakerámia ZTE KK—Atomerőmű SE2014. december 13. szombat19:00
12KTE-Duna Aszfalt—Zalakerámia ZTE KK2014. december 20. szombat18:00
13Zalakerámia ZTE KK—Nyíregyházi KK2015. január 3. szombat19:00
14Alba Fehérvár—Zalakerámia ZTE KK2015. január 7. szerda19:00
15Zalakerámia ZTE KK—Jászberényi KSE2015. január 10. szombat19:00
16Falco KC-Szombathely—Zalakerámia ZTE KK2015. január 13. kedd18:30
17Egis Körmend—Zalakerámia ZTE KK2015. január 21. szerda18:00
18Zalakerámia ZTE KK—PVSK2015. január 24. szombat19:00
19Soproni Sördögök—Zalakerámia ZTE KK2015. január 30. péntek19:00
20Zalakerámia ZTE KK—Kaposvári KK2015. február 4. szerda19:00
21Zalakerámia ZTE KK—MAFC2015. február 14. szombat19:00
22Zalakerámia ZTE KK—Naturtex-SZTE-Szedeák2015. február 28. szombat19:00
23Atomerőmű SE—Zalakerámia ZTE KK2015. március 4. szerda18:00
24Zalakerámia ZTE KK—KTE-Duna Aszfalt2015. március 7. szombat18.00
 
 
 
Zalakerámia ZTE KK

következő mérkőzés
Pécsi VSK-Pannonp.
Pécsi VSK-Pannonp.
Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK

2014. november 6. (csütörtök) 18:30

nap képe

Polster Péter 1966-2014

további képek

támogatók
Szigment építőanyag kereskedés

Szigment építőanyag kereskedés

Errea

Errea

Hungast-Nyugat Kft.

Hungast-Nyugat Kft.

Homeland Építőipari, Ingatlanforgalmazó és Szolgáltató Kft.

Homeland Építőipari, Ingatlanforgalmazó és Szolgáltató Kft.

3B Hungária Kft.

3B Hungária Kft.

Roland Divatház

Roland Divatház

ZTV, Kvártélyház

ZTV, Kvártélyház

ZÁÉV Építőipari Zrt.

ZÁÉV Építőipari Zrt.

Zalakerámia

Zalakerámia

Zelektron Műszaki Áruház

Zelektron Műszaki Áruház

Commitment Zrt.

Commitment Zrt.

Tóth-Hús Húsipari és Kereskedelmi Kft.

Tóth-Hús Húsipari és Kereskedelmi Kft.

Road-Piktor Kft.

Road-Piktor Kft.

AN-RO MOBIL Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.Bíró Márton utcai mobiltelefonszervíz

AN-RO MOBIL Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.Bíró Márton utcai mobiltelefonszervíz

Páter Fit-Well Stúdió

Páter Fit-Well Stúdió

Naste Bau Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Naste Bau Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Három Kívánság Étterem

Három Kívánság Étterem

Zalaszám Informatika

Zalaszám Informatika

Magyar Aszfalt Kft.

Magyar Aszfalt Kft.

Telenit Kft.

Telenit Kft.

OMEGA GM Építőipari Tervező, Lebonyolító és Kivitelező Kft.

OMEGA GM Építőipari Tervező, Lebonyolító és Kivitelező Kft.

HelyiTámogatókKlubja

Helyi
Támogatók
Klubja

Strabag

Strabag

Foramax Computers

Foramax Computers

Szakály Kft.

Szakály Kft.

Andráshidai Húsüzem

Andráshidai Húsüzem

V. Belvárosi Szüret

V. Belvárosi Szüret

Faipari Centrum

Faipari Centrum

Észak Zalai Víz- És Csatornamű Zrt.

Észak Zalai Víz- És Csatornamű Zrt.

Linakron Mérnöki Kft.

Linakron Mérnöki Kft.

Isoplus Távhővezetékgyártó Kft.

Isoplus Távhővezetékgyártó Kft.

ZalaegerszegMegyei Jogú VárosÖnkormányzata

Zalaegerszeg
Megyei Jogú Város
Önkormányzata

AquaCity

AquaCity

Cafe Egurzegh

Cafe Egurzegh

közösség
bajnoki és kupagyőzelmek
tovább
bajnokságok
tovább
kupák