Az idei szezonra váltott bérletek árát visszatériti a klub

Kedves Szurkolóink!

Mivel sajnos rövidtávon nem várható az, hogy szurkolók előtt játszhassunk, Klubunk úgy döntött, hogy a 2020/2021-es bajnoki szezonra megvásárolt bérletek árát teljes egészében visszatéríti!

Aki viszont a jelenlegi helyzet ellenére nem kéri a visszatérítést – ezáltal Klubunkat támogatja -, kérjük, hogy az info@ztekosar.hu e-mail címre 2020. december 15-ig a vásárláshoz kapcsolódó számlán szereplő sorszám (ZTE / 2020-......) és vevő megnevezés megadásával szíveskedjen e-mail üzenetet küldeni, melyben leírja, hogy nem kéri a visszatérítést! 

Akik nem igénylik a visszatérítést, nekik a szezon végéig aktív marad a bérletük, továbbá egy szurkolói pólót kapnak ajándékba, melynek kézbesítéséhez kérjük megírni a méretet és a pontos lakcímet is!

A visszautalásokat 2020. december 16-tól fogjuk megkezdeni, az összeg pedig a vásárlásnál használt bankkártyára fog visszaérkezni!

Köszönettel:

 Zalakerámia ZTE KK

Megosztás