Elindult a jegyértékesítés a pénteki, Kaposvár elleni bajnokira

Az alapszakasz hatodik fordulójában, október 31-én, pénteken újabb hazai mérkőzést játszik csapatunk, ezúttal az újonc Kometa–KVGY Kaposvári KK ellen. A találkozó 18 órakor kezdődik a Zalakerámia Sport- és Rendezvénycsarnokban.

A mai naptól elérhetők a jegyek a mérkőzésre! Szurkolóink kényelme érdekében javasoljuk az online vásárlást klubunk honlapján, ahol néhány kattintással biztosíthatják helyüket a lelátón.

https://jegy.ztekosar.hu/zte-kaposvar1031

Továbbra is ajánljuk a szezonbérletek megvásárlását, hiszen a bérletek birtokosainak nem kell fordulóról fordulóra a jegyvásárlással foglalkozniuk, mivel az egész idényre érvényes belépést biztosítanak.

Akik személyesen szeretnék megvásárolni belépőjüket, azok a Kvártélyház jegyirodában nyitvatartási időben, valamint a mérkőzés előtt a Sportcsarnok pénztárában tehetik ezt meg.

Fontos, hogy mindkét helyszínen kizárólag bankkártyás fizetésre van lehetőség.

💙 Várjuk szurkolóinkat a pénteki mérkőzésre!

2025. október 26. Zalakerámia ZTE KK

Megosztás