Hat pozitív eredményt hozott a kötelező tesztelés

Szombaton délelőtt a szövetség előírása szerint elvégeztük a PCR tesztet a játékosokon és a stábtagokon. Az előírás szerint az első bajnoki mérkőzés előtt 72 órával a koronavírus tesztelésen kell átesni a csapatnak. Vasárnap délelőtt megkaptuk az eredményt, amely hat játékosnál pozitív eredményt hozott. Sajnos az U16 és U18-as csapatunkban szereplő játékos is az érintettek közé tartozik. 

A hatósági protokoll szerint járt el klubunk a pozitív teszttel rendelkező játékosokkal és a velük közvetlen kontaktba került személyekkel. 
Mivel nem maradt elegendő játékosunk a keddi Alba Fehérvár elleni összecsapás lejátszásához, így azt nem rendezzük meg. A további mérkőzésekről klubunk egyeztet a versenyirodával és az érintett klubokkal. Az egészségügyi előírások fogják meghatározni, mikor játszhatunk majd bajnoki mérkőzést. 

2020. október 4. 

Megosztás