Jó helyre került a játékosok által dedikált labda

Az elmúlt hétvégén Alsóerdei Sportnapok néven kétnapos rendezvényt tartottak az élményparkban. A programban különféle sportágakat kipróbálhattak a látogatók. Volt kangoo, sí, teqball, szkander, jégkorong, karate, kungfu, magyar szablyavívás, kézilabda, kerékpározás és a kosárlabda is. 

Szombaton, a kosárpályán dobóversenyt is rendeztek. Volt királyozás, büntetődobó verseny és olyan összetett feladat, melyet időre kellett teljesíteni a résztvevőknek. Jöttek kicsik és nagyok, apukák és anyukák a gyermekeikkel, akik között sokan voltak, akik hobbiból dobálgatnak otthon, míg voltak olyan gyerekek, akik klubunk utánpótlásában pallérozódnak. 

Az Alsóerdei Sport- és Élménypark felajánlásából a legügyesebbek a park szolgáltatásaiból nyerhettek egy illetve kétórás utalványt. 

A fődíjat végül, azaz a játékosaink által dedikált kosárlabdát egy testvérpár érdemelte ki teljesítményével. Ouldamar Adrián (U11) és Ouldamar Benett (U12) klubunk utánpótlás játékosai, így nagyon jó helyre került az ajándék. 

2022. szeptember 7. Zalakerámia ZTE KK 

Megosztás