Megnyerte az alapszakaszt a gyermek csapatunk

A gyermek bajnokság 4. fordulójában hazai környezetben fogadtuk a Ricsilla –Zalaszentgrót és a Körmendi Törpördögök csapatát. Mindkét mérkőzésen esélyeshez méltóan játszottak a fiúk és magabiztosan nyertek.

Zalakerámia ZTE KK – Ricsilla Zalaszentgrót 133 - 32 (29:11, 39:2, 22:9, 36:4)  - félidei büntetők 7:6

Zalakerámia ZTE KK: Gerencsér B. 18/3, Garai D. 23 , Kustán A. 20, Horváth M. 18, Horváth Bálint 21, Deák R. 7, Horváth Barnabás 7, Tóth M. 7, Kardos Á. 2, Trefák P. 6 ,Papp P. 2 , Nagy Miron 3, edzők: Halász Gergely és Ambrus Péter

Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök 90 - 69 (18:22, 28:7, 15:17 ,24:16 )- félidei büntetők 5:7

Zalakerámia ZTE KK: Gerencsér B. 18, Garai D. 26, Kustán A. 7, Horváth M. 3, Horváth Bálint 11, Deák R. - Trefák P. -, Hosszú N. 5, Horváth Barnabás 10, Zalavári D. 6, Papp P. -, Tóth M. 4, edzők: Halász Gergely és Ambrus Péter

Ezzel a dupla győzelemmel Gyermek csapatunk megnyerte az alapszakaszt és készülhet a felsőházi rájátszásra