Plézer Gábor a Kaposvárba igazol

Pár nappal az átigazolási időszak vége előtt Plézer Gábor jelezte klubunk felé, hogy szeretné felbontani a szerződését és a kaposvári egyesületbe szeretne igazolni. Klubunk bizonyos feltételek mellett nem gördített akadályt az átigazolás elé. Az 1-2-es poszton bevethető játékos nyáron a Kecskemét csapatától igazolt Zalaegerszegre. Összesen 14 mérkőzésen kapott lehetőséget, melyeken átlagban a 2,7 pontot szerzett. A legtöbb pontot a Sopron ellen szerezte,13-at. 

-Jól éreztem magam Zalaegerszegen, a közösség is jó volt, de sajnos kevés játéklehetőséget kaptam és ezért döntöttem a váltás mellett- tájékoztatott a döntéséről Gábor. 
 

 

 

A játékos további pályafutásához sok sikert kívánunk!

Csapatunk szombaton 17.15-től a Sopron KC ellen játszik felkészülési mérkőzést Sopronban. 

2021. február 19. Zalakerámia ZTE KK 

Megosztás