Régi-új szponzorral erősítettünk

Kék-fehér csapatunk régi-új szponzorral erősített, hiszen a ZÁÉV Zrt. már korábban is támogatta klubunkat. 

Az erről szóló szerződést a ZÁÉV Zrt. képviseletében Deák Gábor elnök-vezérigazgató valamint ügyvezetőnk, Török Róbert írta alá. A megállapodás egyelőre az idei szezon végéig szól, melynek részeként a a ZÁÉV Zrt. logója a csapat bemelegítő pólóján valamint a LED-falon is megjelenik a hazai mérkőzéseinken.

A szponzorációról megkérdeztük Deák Gábort, aki így nyilatkozott klubunknak:

- A város egyik legnagyobb vállalkozása lévén, mindig arra törekedtünk, hogy az anyagi lehetőségeinkhez mérten támogassuk a sport, a kultúra, az oktatás, valamint az egészségügy különböző területeit. Bízom benne, hogy ez az együttműködés a közeljövőben újabb nagy sikerekhez segíti majd a klubot, melyhez ezúton is sok sikert kívánok!

Köszönjük a bizalmat és a támogatást!

2023. február 16. Zalakerámia ZTE KK 

Megosztás