Szívügyük a ZTE!

Klub

Szurkolóink kitartanak klubunk mellett, aminek egyik nagyszerű példája, hogy nem csak a lelátóról, hanem vállakozóként is támogatják együttesünket. 

-A 2021/22-es szezont vízválasztónak érezzük a ZTE KK életében. Teljesen megújult a szervezeti felépítés, a kispadra pedig minőségi edző érkezett. Évtizedek óta ott vagyunk a mérkőzéseken, az életünkben a kék-fehér klub sorsa kiemelkedő szerepet tölt be. Az idén úgy döntöttünk, hogy kisvállalkozóként támogatni fogjuk szeretett egyesületünket. Hiszünk benne, hogy ebben az idényben klubunk a ZTE névhez méltóan fog szerepelni a bajnokságban és sok örömet fog szerezni a szurkolóknak. Döntésünk legfőbb oka a klubszeretet és a klubhűség volt. Hajrá ZTE!  

Köszönjük szurkolóinknak, hogy kitartanak mellettünk!

2021. augusztus 6. Zalakerámia ZTE KK

Megosztás