U 18-as EB: Vereség Románia ellen

A romániai Ploiestiben zajló U18-as B divíziós Európa-bajnokságon válogatottunk a házigazda Románia ellen folytatta a csoportküzdelmeket.

Jól kezdtek a fiúk, de a hazaiak gyorsan rendezték soraikat és a félidőig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Egypontos vezetésről indult a második félidő, melyben ismét a küzdelem dominált. A záró negyedben 3-4 ponttal a házigazda jért előrébb. Az utolsó percre Csuti Kornél egy pontra visszahozta a válogatottat, de a fordítás nem sikerült.

Csuti Kornél több mint 25 percet töltött a pályán, amely során 5 pontot és 5 lepattanót szerzett.

Magyarország - Románia 60-64 (16-17, 13-13, 19-20, 12-14)